Komunikaty

Wynik przetargu - docieplenia

OGŁOSZENIE
o wyniku przetargu nieograniczonego dwustopniowego z negocjacjami
z dnia 19.02.2019 r.
na wykonanie:

1. Docieplenia ścian wraz z remontem balkonów oraz wymianą stolarki okiennej w piwnicach budynku mieszkalnego nr 90 na os. Rosochy (etap II).
2. Docieplenia ścian wraz z remontem balkonów oraz wymianą stolarki okiennej w piwnicach budynku mieszkalnego nr 91 na os. Rosochy (etap II).
3. Docieplenia ścian wraz z remontem balkonów oraz wymianą stolarki okiennej w piwnicach budynku mieszkalnego nr 92 na os. Rosochy (etap II).
4. Docieplenia ścian wraz z remontem balkonów, wymianą stolarki okiennej w piwnicach i na klatkach schodowych, remontem daszków wiatrołapów oraz remontem gzymsu budynku mieszkalnego nr 11 na os. Patronackim.
5. Docieplenia ścian wraz z remontem balkonów, wymiana stolarki okiennej w piwnicach i na klatkach schodowych, remontem daszków wiatrołapów oraz remontem gzymsu budynku mieszkalnego nr 12 na os. Patronackim.
6. Docieplenia ścian wraz z remontem balkonów, wymianą stolarki okiennej na klatkach schodowych i w piwnicach oraz remontem gzymsu budynku mieszkalnego nr 15 na os. Patronackim (etap II).
7. Docieplenia ścian wraz z remontem balkonów, wymianą stolarki okiennej na klatkach schodowych i w piwnicach oraz remontem gzymsu budynku mieszkalnego nr 16 na os. Patronackim (etap II).
8. Remontu elewacji, balkonów i daszków wiatrołapów w budynku nr 18 na os. Stawki oraz remontu elewacji budynku wymiennikowni W-2 na os. Stawki.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki” w Ostrowcu Św. podjął decyzję o wyborze następujących ofert:

I. Konsorcjum firm : Zakład Remontowo-Budowlany Jan Choina, ul. Bornera 6, 27-400 Ostrowiec Św. - Lider, „OSTBUD” s.c. Martyna Chmielewska i Paweł Wróblewski, ul. Kilińskiego 39A, 27-400 Ostrowiec Św. na wykonanie:

a) docieplenia ścian w systemie Ceresit Popular wraz z remontem balkonów, wymiana stolarki okiennej w piwnicach budynku mieszkalnego nr 90 na os. Rosochy ( etap II ) - zadanie 1, za cenę 210 000,00 zł. brutto

b) docieplenia ścian w systemie Ceresit Popular wraz z remontem balkonów, wymianą stolarki okiennej w piwnicach budynku mieszkalnego nr 92 na os. Rosochy ( etap II 0 – zadanie 3, za cenę 358 000,00 zł. brutto;

c) remontu elewacji, balkonów i daszków wiatrołapów w budynku nr 18 oraz elewacji budynku wymiennikowni W-2 na os. Stawki w systemie Ceresit Popular – zadanie 6, za cenę 290 000,00 zł brutto.

II. Zakładu Ogólnobudowlanego ARBUD, Arkadiusz Marciniec, ul. Sikorskiego 51/16 27-400 Ostrowiec Św. na wykonanie:

a) docieplenia ścian w systemie Arsanit wraz z remontem balkonów, wymianą stolarki okiennej w piwnicach budynku mieszkalnego nr 91 na os. Rosochy ( etap II ) - zadanie 2, za cenę 270 000,00 zł. brutto;

b) docieplenia ścian w systemie Arsanit wraz z remontem balkonów, wymiana stolarki okiennej w piwnicach i na klatkach schodowych, remontu daszków wiatrołapów oraz remontem gzymsu budynku mieszkalnego nr 11 i 12 na os. Patronackim, zadanie 4, za cenę 600.000,00 zł. brutto;

c) docieplenia ścian w systemie Arsanit wraz z remontem balkonów, wymiana stolarki okiennej na klatkach schodowych i w piwnicach oraz remontem gzymsu budynku mieszkalnego nr 15 ( etap II ) i 16 ( etap II ) na os. Patronackim zadanie 5, za cenę 357 000,00 zł. brutto.

Ogłoszenie o wyniku przetargu - docieplenia