Komunikaty

Dzień Kobiet w „Malwie” - osiedle Stawki

Wspaniałą imprezę z okazji Dnia Kobiet zorganizowała Rada Osiedla Stawki. Współorganizatorem miłego spotkania była Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki”.  O mieszkankach osiedla nie zapomniał również prezydent Jarosław Górczyński.

W sali Osiedlowego Domu Społecznego „Malwa” bawili się nie tylko mieszkańcy osiedla Stawki, ale również wielu gości. Wspólnie z paniami z osiedla Stawki świętowały: wiceprzewodnicząca Rady Miasta- Joanna Pikus, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki”- Hanna Szczepanek oraz Główna Księgowa Spółdzielni- Magdalena Lis.

Impreza rozpoczęła się od życzeń z okazji Dnia Kobiet. Przewodnicząca Rady Osiedla Stawki- Halina Kapuśniak wraz z członkami Rady skierowała do pań wiele ciepłych słów z okazji ich święta. O świętujących w tym dniu paniach nie zapomniał prezydent Jarosław Górczyński. W jego imieniu życzenia złożył Tomasz Gębka. Prezydent Ostrowca Św. za pośrednictwem Tomasza Gębki , przekazał każdej z pań kwiatek.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” oraz Rada Osiedla Stawki zapewnili gościom poczęstunek, a w części artystycznej doskonale bawił zespół seniorów „Metamorfoza”, działający przy ODS „Malwa”. Skupieni w nim aktorzy-amatorzy zaprezentowali barwną cygańską biesiadę. Ich wokalne i taneczne umiejętności zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Zabawa z Radą Osiedla Stawki trwała do późnych godzin wieczornych.