Aktualności

Zamknięty parking przy bloku 5 na osiedlu Ogrody

Aż do odwołania zamknięty jest parking przy bloku 5 na osiedlu Ogrody. Jest to związane z prowadzonymi pracami w ramach programu rewitalizacji Ostrowca Świętokrzyskiego, na co Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” otrzymała 800 tysięcy złotych.

Mieszkańcy bloku mogą zostawiać swoje samochody na parkingu przy alei Jana Pawła II, na osiedlu Stawki, jak również na utwardzonym terenie między sklepem Biedronka a siedzibą Spółdzielni.

W ramach realizowanych prac, na parkingu zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa. Zabezpieczona będzie skarpa, by nie zagrażała parkującym samochodom.  Ponadto teren zostanie odwodniony, co w przyszłości zapobiec ma gromadzeniu się wód opadowych. Utrudnienia związane z budową nowego parkingu mogą potrwać około 7 dni.

Warto przypomnieć, że to już kolejny etap prac przy bloku 5 na osiedlu Ogrody. Firma już zakończyła układanie chodnika z kostki brukowej, nowe są dojścia do ulicy Dziewulskiego oraz bazarku oraz wejścia do klatek schodowych jak również schody prowadzące na parking.