Nowe drzwi w blokach

W blokach na osiedlach Stawki i Rosochy montowane są nowe drzwi wejściowe do klatek. Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki” zlecił wymianę drzwi wejściowych w 9 blokach. W budynkach 12 i 17 na osiedlu Stawki prace już są zakończone.  Obecnie ekipy można spotkać na osiedlu Rosochy. Tam nowe drzwi będą w budynkach 5, 26, 28, 33, 34, 36 i 87.

- Wymianą zajmuje się firma zewnętrza. Nasi pracownicy przygotowali otwory montażowe. Dodatkowo będzie przeprowadzony remont wiatrołapów,  natomiast w klatkach prace zlecimy naszej grupie remontowej - informuje Jerzy Kuźnia, wiceprezes do Spraw Gospodarki Zasobami w  Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki”.

Wymiana drzwi zakończy się w sierpni. To odpowiedź na apele mieszkańców, którzy skarżyli się, że dotychczasowe są zniszczone albo nieszczelne.  W niektórych budynkach to ostatnie prace „kosmetyczne” po wykonanej termomodernizacji bloku.

Cena jednej sztuki drzwi wraz z montażem to około 2700 złotych. Ważne, że część prac wykona grupa remontowa złożona z pracowników Spółdzielni, co obniży koszty zadania. Łącznie zamontowanych zostanie 21 nowych drzwi wejściowych.