Styczeń

- Spotkanie noworoczne w klubie. Życzenia noworoczne złożyła przewodnicząca klubu i obecny na spotkaniu kierownik ODS „Malwa”. Grupa „Metamorfoza” przedstawiła jasełka.

- Klubowy Dzień Babci i Dziadka.

Luty

- Walentynki w Klubie seniora

Marzec

- Spotkanie z okazji Dnia Kobiet i Świąt Wielkanocnych.

Czerwiec

- Seniorzy z Klubu w ODS „Malwa” uczestniczą w zadaniu „Ostrowiecki Piknik Rozmaitości”, który realizowany jest ze środków V edycji Budżetu Obywatelskiego. Brali udział w konkursie tańca, pikniku Gombrowiczowskim oraz grali w „żywe szachy”.

- VIII Ostrowieckie Senioralia. Grupa „Metamorfoza” wzięła udział w przeglądzie seniorskich amatorskich zespołów artystycznych z piosenkami i scenką humorystyczną.

Sierpień

- Seniorzy w Ostrowieckim Browarze Kultury. Jeszcze przed oficjalnym otwarciem, mieli przyjemność i możliwość zobaczyć jaki jest etap remontu dawnego budynku browaru. Oglądaliśmy pomieszczenia dla biblioteki i czytelni, MCK , BWA.

- VI Ogólnopolska parada Seniorów i Piknik Pokoleń w Warszawie. Z naszego miasta uczestniczyło kilka grup seniorskich z Klubu Seniora w ODS „Malwa”, „Młodzi Duchem”, Stowarzyszenie OKAS, Związku Emerytów i Rencistów. Kolorowy, radosny i roztańczony pochód robił wrażenie nie tylko na uczestnikach, ale na mieszkańcach i turystach. Gwiazdą pikniku był Krzysztof Krawczyk, który zaśpiewał swoje największe przeboje.

- II Festiwal Twórczości Senioralnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Seniorzy z naszego Klubu brali udział w tym przedsięwzięciu. Było miło i radośnie. Nasi seniorzy występowali w części artystycznej i prezentowali swoje prace rękodzielnicze.

Październik

- Grupa „Metamorfoza” na zaproszenie Rady Osiedla Stawki przygotowała część artystyczną (piosenki, skecze) na spotkanie z okazji Dnia Seniora dla Seniorów z osiedla Stawki.

Listopad

-Andrzejkowy wieczór wróżb u seniorów w Klubie Seniora w ODS „Malwa”.

Grudzień

Seniorzy z Klubu Seniora w Malwie biorą udział w miejskim dniu Seniora – koncert zespołu INOROS.

W okresie sierpień – grudzień seniorzy uczestniczą w projekcie realizowanym przez stowarzyszenie na rzecz osób bezrobotnych. Zajęcia fotograficzne rękodzielnicze. Byliśmy na wycieczce w Kazimierzu Dolnym w teatrze w Radomiu.

 2019 1  2019 6  2019 3  2019 8
 2019 5  2019 2  2019 7  2019 4
 2019 9  2019 10