Srebrny Jubileusz Klubu Seniora „Malwa”

Gościliśmy niezwykłych Jubilatów Pana Mieczysława Gołębiowskiego pierwszego Przewodniczącego Klubu i Panią Wandę Gozdek  Przewodniczącą Klubu w latach 2009- 2013. W wyjątkowej atmosferze był czas na wspomnienia, powrót do początków istnienia Klubu poprzez czasy zmian do współczesności.

Barwna prezentacja multimedialna o pracy i działaniach w Klubie z ostatnich lat naświetliła kierunki rozwoju środowiska . Działalność Klubu była i jest niezwykle ważna w środowisku lokalnym, to wzbogacona ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem Seniorów twórczość, integracja i aktywizacja środowiska , miejsce na przyjaźń, miłość i wsparcie.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne Kół Gospodyń Wiejskich: z Brzozowej z gm. Tarłów, z Jędrzejowa z gm. Bodzechów, grupa Kobiet Aktywnych z Wólki Bodzechowskiej oraz grupa teatralno-wokalna Metamorfoza z Klubu Seniora „Malwa”. Imprezie towarzyszyła wystawa „Senior w obiektywie” przygotowana przez Pana Andrzeja Ładę.

Piękne życzenia do Jubilatów skierował Pan Prezydent Jarosław Górczyński, kierownik ODS „Malwa” Iwona Wiewióra, Pani Krystyna Borys z UTW, Przewodniczący Kół Gospodyń Wiejskich a także przewodnicząca i członkowie Osiedlowego Klubu Seniora przy Agencji Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św., Ks. Marek Rusak – proboszcz parafii Św. Jadwigi, Pani Sylwia Ojczymek-Mroczek.

 W blasku świec na Jubileuszowym torcie, wszyscy odśpiewali Sto Lat i wznieśli toast lampką szampana. Do późnych godzin nocnych Seniorzy bawili się przy muzyce zespołu „Melodia”.

Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji uroczystości Miejskiemu Centrum Kultury.