Jasełka

W ramach współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Jędrzejowie Gm. Bodzechów sekcja teatralna gościła w Parafii Jędrzejów na zaproszenie Ks. Proboszcza tamtejszej Parafii. Występ spotkał się z dużym zainteresowaniem i uznaniem a wzruszeni parafianie nagrodzili występujących gromkimi brawami. Panie z KGW przygotowały na tę okazję miłe przyjęcie.

15 stycznia 2016r. na zaproszenie pracowników ODS „Malwa” i Zarządu Klubu Seniorów „Malwa” do „Malwy” przybyło ponad 100 osób na spotkanie integracyjno-noworoczne. Gościliśmy: KGW z Jędrzejowa gm. Bodzechów, Grupę Aktywnych Kobiet z Wólki Bodzechowskiej, UTW z Ostrowca Św., OKS przy Agencji Rozwoju Lokalnego.

Grupa „Metamorfoza” z Klubu Seniora „Malwa” przedstawiła jasełka bożonarodzeniowe. W czasie spotkania uczestnicy wymieniali się swoimi doświadczeniami z zakresu działalności artystycznej. Było biesiadnie i karnawałowo.

17.01.2016r. na zaproszenie Księdza Proboszcza z Parafii p.w. Św. Jadwigi na os. Stawki parafianie obejrzeli w artystycznej odsłonie jasełka z udziałem seniorów. Owacje wiernych na stojąco wyraziły zachwyt i wzruszenie towarzyszące występom.