Półkolonie zimowe

Rozpoczęły się półkolonie zimowe, których organizatorem jest Biuro Podróży TOUR - RETOUR. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji. W pierwszym dniu półkolonii dzieci uczestniczyły w spotkaniu z aktorką Kasią Zielińską a także brały udział w zajęciach plastycznych i wokalnych.

Zajęcia dziennikarskie

W ramach ferii zimowych odbyły się kolejne zajęcia dziennikarskie. Dzieci nagrywały życzenia na Dzień Babci i Dziadka. Efekty na filmie. Zapraszamy do obejrzenia.

Moja ulubiona książka

Serca na Dzień Babci i Dziadka

Warsztaty dziennikarskie. Sztuka robienia wywiadów

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne w pierwszym dniu ferii zimowych 2022 r.

Magiczna kartka

Konkurs na "Magiczną kartkę ..." został rozstrzygnięty. Laureatów konkursu poznamy podczas koncertu kolęd i pastorałek 30 stycznia br., o godz. 16.00. Wystawa prac w ODS "Malwa"

Wystawa Szopek Bożonarodzeniowych w ODS Malwa

Szopki zostały nadesłane do konkursu na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową. Laureatów konkursu poznamy 30 stycznia br. Prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej do 02.02.2022 r.

Dom Kobiet

Niezapomniane przeżycia duchowe w Malwie podczas premiery sztuki Z. Nałkowskiej "Dom Kobiet" w reż. Elżbiety Baran. Publiczność owacjami na stojąco podziękowała artystom za wspaniałą grę aktorską. Wielkie Gratulacje.

Zabawa karnawałowa

Koncert w Malwie

Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek " Świąteczna Opowieść".
30.01.2022 r. godz. 16.00. (sala teatralna ODS Malwa).