Osiedlowy Dom Społeczny"Malwa" oferuje wynajem sal
na uroczystości rodzinne i okolicznościowe

Sala Pałacowa (dawna Bongo) to elegancka sala bankietowa, którą oddajemy do Państwa dyspozycji na dowolnie wybraną uroczystość. Impreza okolicznościowa, urodziny, integracja firmowa, wesele czy uroczystość rodzinna? Jakikolwiek jest powód do organizacji przyjęcia, Sala Pałacowa z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Sala idealna na imprezę dla 50 osób posiada zaplecze kuchenne z pełnym wyposażeniem: naczynia, lodówki, chłodnie, zmywarka. Sala Pałacowa to eleganckie, nowoczesne wnętrze, w którym każda uroczystość będzie udana. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie.

       
       

Sala teatralna

Sala teatralna z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni zgodnie z potrzebami i charakterem planowanego wydarzenia mogąca pomieścić do 120 osób.

Dodatkowo przy sali teatralnej znajduje się sala kameralna mieszcząca do 40 osób. Jest to idealne miejsce na spotkania, warsztaty lub jako przestrzeń do pracy grupowej podczas większych wydarzeń.

Do dyspozycji najemców oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, która umożliwia przygotowanie zarówno małych przekąsek, jak i kompleksowych posiłków dla uczestników wydarzeń. 

Zaplecze zawiera urządzenia kuchenne, w tym zmywarkę, co znacząco ułatwia organizację cateringu i utrzymanie porządku. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz rezerwacji terminu.

IMG 1639 image 50440449 image 50727937 IMG 1638
 image 16893185  image 167897345  IMG 1702  IMG 1703

 

Sala konferencyjna

Nasza sala konferencyjna stanowi idealne miejsce dla organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów lub małych konferencji, zapewniając komfort. Przestrzeń ta została zaprojektowana tak, by pomieścić do 20 osób, co czyni ją doskonale przystosowaną do spotkań w kameralnym gronie. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej lub dokonać rezerwacji.

 

 konferencyjna 1  konferencyjna 2