ODS "Malwa" - Aktualności

Koncert w Malwie

Wigilia seniorów

17.12.2019 r.
Wigilia seniorów w ODS Malwa
Fotogaleria

Tymek w Malwie

12.12.2019 r.
Tymek - Koncert w ODS Malwa
Fotogaleria

Zabawa choinkowa

08.12.2019 r.
Zabawa choinkowa w Malwie
Fotogaleria

Mikołaj zawitał do Malwy

To już tradycja, że w Osiedlowym Domu Społecznym Malwa organizowane jest spotkanie z Mikołajem. W tym roku było wyjątkowo ciekawe. Zanim na sali „Malwy” pojawił się długo oczekiwany gość z prezentami, dzieci  bawiły się pod okiem instruktorów. Uczyły się piosenek o zimie, którymi mogły pochwalić się przed Mikołajem. Były zimowe tańce oraz konkurs na świąteczne skojarzenia. Jednak to Mikołaj był największą atrakcją przedpołudnia.

Czytaj więcej...

Zajęcia rękodzielnicze

Zajęcia rękodzielnicze dla seniorów w Malwie
Fotogaleria

 

Święto Niepodległości

07.11.2019 r.
Koncert Przedszkola Publicznego nr 19
Fotogaleria

Koncert w Malwie

31.10.2019 r.
KARTKY - koncert w ODS Malwa
Fotogaleria

Festiwal Rockowe Świętokrzyskie

26.10.2019 r. Pomysłodawcą Festiwalu Rockowe Świętokrzyskiego był Grzegorz „Ornette” Stępień - ostrowczanin, basista Oddziału Zamkniętego i artysta występującym z własnym zespołem. W organizację włączyły się Studio Nagrań „Baza”, Radio Ostrowiec, a także Osiedlowy Dom Społeczny Malwa. Na scenie Malwy wystąpiły zespoły wyłonione w preeliminacjach.  Pierwsze miejsce zajął zespół NOYA ze Starachowic, wygrywając możliwość zarejestrowania pięciu utworów w Studiu Nagrań „Baza”. Miejsce drugie przypadło trio Tom Holder, młodym artystom z Ostrowca. Nagrodą dla nich jest zagranie koncertu w studiu Radia Ostrowiec. Trzecie miejsce zajął zespół Swobodna z Szydłowca. Nagrodą dla folk-punkowej formacji jest udział w koncercie podczas styczniowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu. Na finał zagrał zespół Ornette. Miłośnicy grupy usłyszeli najważniejsze i najbardziej znane kompozycje Ornette, między innymi „Po co”, „Tajemnica”, „Nielegalny” czy „Możesz zostać na noc”. Fotogaleria

Bal dla seniorów z osiedla Stawki

Ponad 150 osób bawiło się na Dniu Seniora zorganizowanym przez Radę Osiedla Stawki. Zabawa odbyła się w Osiedlowym Domu Społecznym „Malwa”. W tym roku wyjątkowo udana była impreza z okazji Dnia Seniora. W organizację przedsięwzięcia, poza Radą Osiedla Stawki, zaangażowali się  Osiedlowy Dom Społeczny „Malwa” oraz Stowarzyszenie „Karuzela”.

Czytaj więcej...