ODS "Malwa" - Aktualności

Pchli Targ

Sprzedaj, kup, wymień, oddaj. Zapraszamy na PCHLI TARG 2.10.2021 r. w godz. 12 – 17.00.
Chcesz mieć swoje stoisko zadzwoń 41 260 – 10 – 20.

Bezpieczeństwo Osób Starszych

W ODS “Malwa” odbyło się spotkanie dla Seniorów zat. “Bezpieczeństwo Osób Starszych”. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu Seniora, który działa w ODS “ Malwa”. Spotkanie prowadziła asp. Maja Ćwik z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

            

Klub Seniora działający przy ODS “Malwa” uroczyście obchodził Dzień Osób Starszych, który przypada 1 października

Drodzy Seniorzy życzymy Wam zdrowia na dalsze lata życia, pogody ducha, nieustającej energii, radości z małych rzeczy oraz dużo ciepła i serdeczności ze strony bliskich i otoczenia. Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego a optymizm życiowy nigdy Was nie opuszcza.

        

Bezpieczeństwo osób starszych

Zapraszamy do Studia wokalnego "MALWA”

Zapraszamy na piknik osiedlowy “ Powitanie jesieni na osiedlu”

Wznowienie pracy biblioteki

Zapraszamy miłośników czytelnictwa. Od 15 września br.  wznawia działalność  biblioteka. Zapraszamy

Warsztaty z aromaterapii

Czym jest aromaterapia? Leczenie olejkami eterycznymi jest to poważna gałąź nauki, pochodząca z początków czwartego tysiąclecia przed naszą erą. Dzisiejsze spojrzenie na aromaterapie, klasyfikuje ją jako pełnoprawną cześć medycyny naturalnej, pozwalającej wspomagać proces leczenia i dającej wyraźną ulgę i poprawę zdrowia pacjentów. Zapraszamy na warsztaty z aromaterapii. Warsztaty poprowadzi Pani Halina Wojciechowska z Ostrowca Św. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy (41) 260 - 10 - 20. Z A P R A S Z A M Y !!!!

Narodowe czytanie

Za nami X jubileuszowa edycja Narodowego Czytania. Akcję zainicjował w 2012 r, Prezydent RP. W tym roku po raz pierwszy w Narodowym Czytaniu wziął udział Osiedlowy Dom Społeczny “ Malwa”. Lekturą tegorocznej edycji Narodowego Czytania była Moralność Pani Dulskiej. Gabrieli Zapolskiej. Dziękujemy Serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.