Aktualności

Mieszkańcy osiedla Rosochy bawili się w „Malwie”

Rada Osiedla Rosochy” skorzystała z gościnności Osiedlowego Domu Społecznego „Malwa” i zaprosiła do wspólnej zabawy mieszkańców osiedla. Był to wyjątkowy wieczór, bowiem świętowano zarówno Dzień Kobiet jak i Dzień Mężczyzn.

Spotkania w „Malwie” od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jest tutaj bardzo sympatycznie i gościnnie - podkreśliła Joanna Francuz, przewodnicząca Rady Osiedla Rosochy”. Z zaproszenia Rady skorzystało ponad 130 mieszkańców osiedla Rosochy. Piękną niespodzianką był występ utalentowanej młodzieży z Publicznej Szkoły Podstawowej numer 7. Uczniowie zaprezentowali fragment musicalu „Mamma Mia”. Występ bardzo się podobał. Ale to nie jedyne atrakcje przygotowane z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Radny Kamil Kutryba ufundował dla pań drobny prezent w postaci kolczyków. Sami goście nie szczędzili słów pochwal pod adresem organizatorów. Wiele osób podkreślało, że brakuje im takich spotkań integracyjnych dla mieszkańców osiedla. Są organizowane zbyt rzadko.Rada Osiedla zadbała o słodki poczęstunek oraz wspaniałą zabawę. Były konkursy ze słodkimi niespodziankami i oraz wspólna zabawa na parkiecie. Dla gości zagrał Zbigniew Olczyk.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Krzemionki jest otwarta na współpracę ze wszystkimi środowiskami. W miarę posiadanych środków dofinansowuje wiele imprez dla swoich członków i ich rodzin.Zarząd i Rada Nadzorcza doceniają znaczenie kultury i mają oni nadzieje, że imprezy organizowane w ODS Malwa stanowią pozytywna alternatywę dla spędzenia czasu w miłej atmosferze. Oferta ODS Malwa jest skierowana do wszystkich grup wiekowych.